Χριστουγεννιάτικο bazaar από το Δίκτυο Αλληλεγγύης ΗΛΙΟΥ-πόλις
![](https://organosi20.gr/wp-content/uploads/2018/12/diktuo_xmas_2018_red-011.jpg)
Από την ανακοίνωσή τους:
Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος, το ΔΙΚΤΥΟ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΗΛΙΟΥ-πόλις, διοργανώνει Χριστουγεννιάτικο Bazaar. Το Σάββατο και την Κυριακή 8 & 9 Δεκεμβρίου, από τις 11:00 το πρωί έως τις 21:00 το βράδυ, Ηρώς Κωνσταντοπούλου & Ηρακλείτου 1.
Αγοράστε τα χριστουγεννιάτικα δώρα σας, στηρίζοντας άνεργους συμπολίτες μας και τις εξαιρετικές δημιουργίες τους!
Σας περιμένουμε!